Nasz zespół

  • Kama Zboralska - Przewodnicząca Komisji Programowej

   Kama Zboralska – Przewodnicząca Komisji Programowej 

   Przewodnicząca Rady Programowej 11., 12., 13. i 14. edycji Warszawskich Targów Sztuki. Autorka cyklu książek: „Sztuka inwestowania w Sztukę. Przewodnik po galeriach 2004” ( wyróżniona przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w konkursie na „Najpiękniejszą książkę roku 2003”) oraz „Sztuki inwestowania w Sztukę. Przewodnik po galeriach 2006” i ostatnio wydanego 3. tomu „Przewodnika po galeriach sztuki”. Współautorka „Kompasu Sztuki” i „Kompasu Młodej Sztuki” – rankingów artystów współczesn...

   Zobacz więcej 

  • Piotr Lengiewicz

   Piotr Lengiewicz 

   Prezes zarządu Domu Aukcyjnego Rempex (istnieje od 1990), pomysłodawca i od 2003 roku organizator Warszawskich Targów Sztuki. Rempex przez ponad 20 lat działalności zorganizował wiele wystaw i blisko 400 różnego rodzaju, w tym specjalistycznych aukcji dzieł sztuki współczesnej i dawnej. Od lat współorganizuje też aukcje charytatywne.

   Zobacz więcej 

  • Lena Szwed-Strużyńska

   Lena Szwed-Strużyńska 

   Autorka nowej zabudowy i aranżacji plastycznej 11., 12., 13. i 14. Warszawskich Targów Sztuki. Organizatorka wielu wystaw w kraju i zagranicą m.in. w Weronie i Londynie ( „Made in Poland”, 2013). Właścicielka Galerii Sztuki Współczesnej Mostra, scenograf telewizyjny i teatralny.
 • Do Targów pozostało:

  tygodni
  2
  8
  dni
  0
  5
  godzin
  0
  9
  minut
  4
  0
  sekund
  2
  5